Записки з карантину

Друзі, як проходить/проходив ваш карантин?

Пройшли тисячу онлайн курсів, прочитали гору книжок, здобули п’яту вищу?

Чи просто простраждали, лежачи на дивані і великим пальцем ноги перемикаючи фільми на Нетфліксі?

Особисто мій карантин гіда проходив важко, бо після закриття кордонів туризм практично вимер.

Однак я почала приймати той факт, що є речі, нам непідконтрольні, що втрачати мотивацію – цілком нормально, і що вийти з карантину НЕ СУПЕРГЕРОЄМ, А ПРОСТО ЛЮДИНОЮ – теж нормально.

Тому я вирішила зробити сет листівок “Записки з карантину”, які ви зможете відправити рідним, близьким, друзям, колегам як в Україні, так і за кордоном, щоб поділитись найважливішим, що з вами сталось (чи не сталось) під час карантину, чого ви навчились, як не втратили (або втратили) глузд, або просто підбадьорити близьких вам людей.

Бо вийти з карантину НЕ СУПЕРГЕРОЄМ – ЦЕ НОРМАЛЬНО.

This slideshow requires JavaScript.

  • Всі листівки ламіновані і з моїми авторськими фотографіями Києва.
  • Ви зможете замовити сет листівок (або ж купити їх поштучно (від 3 шт.)), отримати їх УкрПоштою, Новою Поштою або особисто при зустрічі, якщо наші з вами дороги пересікаються.
  • Кожен набір складається з 9 дизайнів листівок, як українською – «Записки з карантину, так і англійською – «Quarantine notes». А ще є сет з листівок «Hello from Awesome Kyiv”
  • Вартість: набір з 9 авторських листівок – 200 грн, листівки поштучно (3 шт. мінімум) – 25 грн/шт. Пересилка сплачується окремо згідно з тарифами поштового оператора. 

Традиційно, для всіх хто бронює будь-яку прогулянку Awesome Kyiv чи фотосесію, набір листівок, і особисто моя, підписана Булгаківською любов’ю до Києва, в подарунок.

Любіть, підтримуйте інших, будьте собою!

І, як казала Ліна Костенко, «Пишіть листи, і надсилайте вчасно». 

Location Alina Phone +380953669180 E-mail awesomekyiv@gmail.com Hours Leave a message any time of a day, and I will reply if i am available (and alive).
%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close